NÁŠ PŘÍBĚH

V roce 2019 jsme společnými silami založili společnost Husky reality s.r.o. Vycházející z více jak 8 leté praxe v oboru prodej nemovitostí a službami s tím spojenými po celé České republice. Naší vizí je vytvoření realitní kanceláře, která tu je pro lidi. Poskytujeme prvotřídní služby, kvalitně, jednáme tak aby se na nás každý zákazník v budoucnu obrátil znovu a aby byl s prodejem své nemovitosti více než spokojen.

Možná si říkáte, jak souvisí Husky s realitami? Toto plemeno je oddané své práci, práce jej neskutečně baví a naplňuje. A my to máme stejně, často přicházíme s novými a inovativními nápady s vaší nemovitostí si vyhrajeme, tak aby se prodala za co nejvyšší cenu a v co nejkratším čase. Stejně jako je Husky spolehlivý a vždy dorazí do cíle díky své vytrvalosti. My jsem schopni řešit i složité převody nemovitostí a vždy je dotáhnout do zdárného konce.

Proto jsem si za svého maskota vybraly právě Husky a protože jsou v naší společnosti dokonce dva živí a chlupatí nebylo nad čím přemýšlet. Přijďte se na ně  podívat.

 

NAŠE MOTTO

Postaráme se, aby celý převod Vaší nemovitosti trval co nejkratší dobu, bez starostí a k Vaší plné spokojenosti.

Proč Husky?

NAŠE REFERENCE

Přečtěte si pár našich referencí. (Posouvejte doprava či doleva pro navigování)

You have already added 0 property

Login

Register

Login Account

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Invaild email address.