*
Vip nabídka

Prodej bytové jednotky 2+1, 64m2 v Napajedlích na Nábřeží

Husky reality Vám nabízí koupi bytové jednotky o velikosti 2+1, 64 m2 s lodžií v Napajedlích. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží ze čtyř bez výtahu. Byt prošel rekonstrukcí a změnou dispozice z 2+1 na 3kk.KONTAKTOVAT

FOTO GALERIE

Prohlédněte si celou nemovitost v detailech.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Projděte si celou nemovitost.

VIDEO PROHLÍDKA

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat.

DETAILNÍ POPIS

Nabízíme Vám exkluzivně koupi bytové jednotky o velikosti 2+1, 64 m2 s lodžií v Napajedlích.

Byt v osobním vlastnictví se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží ze čtyř bez výtahu. Byt prošel rekonstrukcí a změnou dispozice z 2+1 na 3kk. 

Bytový dům se nachází v centru města v Napajedlích na ulici Nábřeží. Jednotka se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a lodžií, ložnice, chodby, koupelny s rohovou vanou a toaletou, menšího pokoje(budoucí ložnice) a sklepních prostor. Orientace bytu na východ obývací pokoj, ložnice, na západ menší pokoj. 

Před šesti lety prošel byt rekonstrukcí zděného jádra, s novými rozvody elektroinstalace v mědi a rozvody vody v plastu. V kuchyni byla vyrobena kuchyňská linka s elektrickým sporákem a digestoří. V koupelně je rohová vana, umyvadlo, toaleta a přívody na pračku. 

Podlahovou krytinu tvoří v obývacím pokoji na chodbě a v kuchyni thermofix, v ložnicích lino, v koupelně a toaletě keramická dlažba. 

Vytápění je ústřední dálkové s rozvody do radiátorů, s termoregulačními hlavicemi a měřiči tepla. Okna v bytě jsou plastová. Dům prošel zateplením pláště. K bytu náleží sklep.

Parkování pod domem. Dostupnost veškeré občanské vybavenosti je v dosahu do 5 min, zastávka BUS 3 minuty. Škola, školka 10 minut. Les do 10 minut. V blízkosti domu se nachází zeleň, hřiště pro děti a posezení na lavičkách. Celkové náklady na rodinu do 5000 Kč. V této částce je el. plyn, voda, teplo, fond oprav. 

Pro více informací, nás kontaktujte. Rádi Vás uvidíme na prohlídce. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o tuto nemovitost? Kontaktujte nás!


SLEDUJTE NÁS

Sledujte exkluzivní nabídky v předstihu na našich sociálních sítích.

You have already added 0 property

Login

Register

Login Account

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Invaild email address.