*
Vip nabídka

Prodej rodinného domu 4+1, 208 m2 s garážovým stáním v Napajedlích, s úžasně slunnou zahradou, bazénem a posezením.

V zastoupení majitele Vám exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům 4+1, 208 m2 s garážovým stáním v Napajedlích, s úžasně slunnou zahradou, bazénem a posezením. Dům se zahradou a zahradním altánkem stojí v okrajové, klidné části obce s výbornou dostupnosti. Zastavěná plocha domu 104 m2, užitná plocha cca 208 m2, celková velikost pozemku 764 m2, z toho zahrada 493 m2. Garáž o zastavěné ploše 91 m2.KONTAKTOVAT

FOTOGALERIE

Prohlédněte si celou nemovitost v detailech.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Projděte si celou nemovitost.

VIDEO PROHLÍDKA

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat.

DETAILNÍ POPIS

Nabízíme Vám VIP rodinný dům 4+1, 208 m2 s garážovým stáním v Napajedlích, s úžasně slunnou zahradou, bazénem a posezením.

Dům se zahradou a zahradním altánkem stojí v okrajové, klidné části obce s výbornou dostupnosti.

Zastavěná plocha domu 104 m2, užitná plocha cca 208 m2, celková velikost pozemku 764 m2, z toho zahrada 493 m2. Garáž o zastavěné ploše 91 m2.

V přízemí se nachází vstup do kuchyně a obývacího pokoje s jídelnou, velká vstupní chodba s dubovým schodištěm do patra, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, vstup do sklepa. 

Kuchyně je kompletně zrekonstruovaná ve vysokém standardu před sedmi lety. Moderní, velká, prostorná kuchyňská linka s barem v kombinaci dubové dřevo a vysoký lesk. Pracovní plocha přímo pod oknem. Pojezdy a dorazy Blum, dřez Franke, indukční deska Brandt, elektrická horkovzdušná trouba a digestoř Baumatic, vestavěná lednice Gorenje a myčka Bosch. 

Do prostorného obývací pokoj s krbem se dostanete z kuchyně a nebo přímo z chodby. Celý prostor je vzdušný a otevřený. Z obývacího pokoje lze vyjít na terasu a zahradu. K terase je projekt na zimní zahradu.

Pod schodištěm je vstup do sklepa. 

V patře se nachází 3 ložnice, koupelna s rohovou vanou, šatna a pracovna. První ložnice má samostatný vstup přímo do koupelny, z další ložnice přímo vstup do pracovny. S možností rozdělení třetí ložnice na 2 menší pokoje.

První ložnice je vybavena vestavěnou skříní z vysokého lesku s pojezdy a dorazy Blum. Do koupelny se dá vejít přímo z ložnice, nebo z chodby. Koupelna je vybavená rohovou vanou a zavěšenou mísou s Geberitem. Ložnice v patře jsou neprůchozí. Naproti druhé ložnice na chodbě se nachází prostorná šatna. Třetí ložnice je spojená přímo s pracovnou s výhledem do zahrady. Na chodbě je vstup na půdu.

Všechny pokoje i místnosti jsou velmi slunné. I v koupelnách na toaletě, chodbě, šatně a schodišti jsou okna k prosvětlení domu. Orientace domu je na jih a sever zahrada. Na zahradu svítí celý den slunce. 

Dům je kolaudovaný v roce 2001, postaveny z cihel o šířce zdiva 450 mm z přední části domu a ze zadní 300 mm. Výška stropu v přízemí 2,6 m a v patře 2,5 m. Stropy jsou hurdiskové. Zateplení domu v roce 2010 izolačními desky Isover EPS GreyWall, půda zateplená vatou 240 mm. Střešní krytinu tvoří betonová taška KMB Beta, rýny a svody v mědi. Okna euro s vyměněnými skly a mramorovými parapety. Vstupní dveře jsou z masivu s bezpečnostním kováním, interiérové dveře Sapeli.  

Elektroinstalace je v mědi, vypínače a zásuvky od firmy ABB Tango. Možnost dozapojení zabezpečovací techniky. Voda je vedena v plastu. Na zahradě je studna s rozvody pro zavlažování zahrady. K vytápění domu jsou dva zdroje tepla. Elektrické přímotopy z mramoru, nebo krb ze šamotových cihel obložený žulou s rozvody tepla vzduchotechnikou. K ohřevu vody slouží dva elektrické bojlery. Podlahovou krytinu tvoří keramická dlažba a betonové podlahy kryty kvalitním kobercem.

Dům je připojen na elektřinu, vodovod vlastní studnu a kanalizaci.

U domu je prostorná okrasná zahrada se vzrostlými tújemi, ty zajišťují maximální soukromí. Na které se nachází posezení v altánku a bazén o velikosti 7 x 3,7 m s hloubkou 1,5 m s pískovou filtrací a pojezdovým zastřešením. Součástí domu je prostorná garáž o velikosti 90 m2 pro 2 auta, motorky, a nebo pro dílnu. Uvnitř garáže se nachází toaleta s umyvadlem. Parkovat lze i ve vjezdu za branou, zde se vlezou další 2 auta, a před domem další 2 parkovací stání. Pozemek je celý oplocený.

Pro více informací nás kontaktujte. Rádi Vás uvidíme na prohlídce.

PANORAMATICKÁ PROHLÍDKA

Prohlídněte si okolí nemovitosti z perspektivy.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o tuto nemovitost? Kontaktujte nás!


SLEDUJTE NÁS

Sledujte exkluzivní nabídky v předstihu na našich sociálních sítích.

You have already added 0 property

Login

Register

Login Account

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Invaild email address.